אודות
מסלול השוחרות
מסלול השוחרות - השלוחות
עתודה טכנולוגית
העתודה הטכנולוגית - המכללות
מיזמים
עוד בנושא

מועמד/ת לשירות ביטחון יקר/ה,

לקראת גיוסך לשירות חובה, יש באפשרותך לבחור ולבדוק את התאמתך לתפקיד בו תרצה/י לשרת בשנים הקרובות. על-מנת לוודא כי כל המידע הדרוש אודות תפקידים במערך הטכנולוגי של חיל-האוויר בידך ריכזנו אותו עבורך כאן.

חיל-האוויר הינו חיל אסטרטגי אשר לוקח חלק משמעותי בכל אחת ממשימות צה"ל מהגנה ועד התקפה. החיל כולו מבוסס על שני מוקדים עיקריים: כלים טכנולוגיים מהאיכותיים והמתקדמים בעולם וכוח אנושי עוצמתי ובעל השפעה מכרעת. אנשי המערך הטכנולוגי של חיל-האוויר תומכים את פעילות החיל ונמצאים בלב העשייה המבצעית 24 שעות ביממה.

המערך הטכנולוגי של חיל-האוויר המורכב ממהנדסים, הנדסאים וטכנאים איכותיים ומקצועיים אשר פועלים יחד בכל הרמות: מהתכנון והפיתוח עד לבנייה ותחזוקת הציוד הקיים במטרה להביא ליכולות וביצועים ברמה הגבוהה ביותר. מסלולי האלקטרוניקה והאחזקה בחיל כוללים עיסוק ברשת רחבה של כלי-טיס ומערכות טכנולוגיות חדישות מהמתקדמות מסוגן בעולם. השירות במערך הטכנולוגי של חיל-האוויר מאפשר למשרתים בו שירות מאתגר, מעניין ומספק.

השירות במערך הטכנולוגי של חיל-האוויר יכול לזכות אותך ביתרונות רבים:
1. שייכות לארגון מקצועי ואיכותי ולחיל מתקדם וטכנולוגי
2. ניסיון מקצועי בעבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם
3. שירות בתפקיד מאתגר ומספק, בליבת העשייה המבצעית של החיל הכולל התנסות בעבודת צוות
4. שירות במקצוע המבוקש לאזרחות יכול לסייע לך להשתלב בקלות בעבודה בתעשיות הבטחוניות ובחברות היי-טק לאחר שחרורך

תנאי השירות בבסיסי חיל-האוויר כוללים תנאי מגורים מרווים, פעילויות תרבות וחינוך מגוונות: קולנוע, בריכה, מועדונים, טיולים, ספריות, חדרי כושר, שק"מים ועוד.